Po pôrode sa každá žena cíti ako taký malý tank. Len veľmi málo žien hneď po pôrode schudne na svoju pôvodnú váhu, ktorú mali predtým, než otehotneli. Je to skutočne veľmi ťažký proces, ktorým si proste prejdete, keď sa zrazu z vášho tela dostane ten malý človiečik, ktorý tam ešte donedávna prebýval. Ja som mala podobné problémy. Vždy som bola veľmi chudá, ale počas tehotenstva som pribrala tridsať kíl. Je to veľa, je mi to úplne jasné, ale každá žena je iná a každá žena priberie počas tehotenstva úplne inak. Ale podstatné je, že každá rieši po pôrode svoju váhu.

jablka

Ak si myslíte, že niektoré http://www.glatzova.com/niektore-otazky-su-na-prijimacom-pohovore-zakazane-1311/ženy sa nezamýšľajú nad tým, čo bude po pôrode s ich postavou, tak sa naozaj mýlite. Nemyslite si, že to ide dole len tak, ako sa to samo na vašom bruchu a zadku zjavilo. Jednoznačne sa oveľa ľahšie váha naberá, ako zhadzuje. Ale to vám určite nemusíme hovoriť, pretože ste na to už prišla sama. Neklesajte však na duchu, keď s avám po pôrode nedarí schudnúť. Verte tomu, že s malým dieťaťom budete mať nielen veľa pohybu, ale aj strácate šancu sa poriadne najesť. Budete rada, keď sa v niektorý deň normálne najete.

Predsa len máte pocit, že by ste pre svoje telo mohli urobiť niečo navyše? Ak máte pocit, že ste neustále hladná a prepadá vás pocit prázdna a možno dokonca vlčieho hladu, skúste použiť niektoré z produktov, ktoré zabraňujú chuti do jedla. Nie je to až také bláznovstvo, ako si možno myslíte. Mnohým ľuďom to naozaj pomáha a vám to pomôže hlavne vtedy, keď sa budete v noci budiť na to, že chcete vyjesť celú chladničku. Vykašlite sa na to a urobte pre seba niečo, na čo budete hrdá. Dostaňte sa po pôrode okamžite do plaviek. Keď sa budete snažiť, nebude to také ťažké, tým si buďte istá.

sushi

Hovorí sa, kde je vôľa, tam je cesta. A verte tomu, že aj pri chudnutí je to veta, ktorou by ste sa mali riadiť.