Chceli by ste sa venovať aktivitám, ktoré sú prospešné pre spoločnosť či istú časť spoločnosti a neviete ako na to? Plánujete robiť niečo dobré pre ľudí aj pre seba, no nechcete na nikom zarábať? Mali by ste si skúsiť založiť práve občianske združenie, ktoré je neziskovou organizáciou. Zaoberá sa rozličnými verejnoprospešnými aktivitami či už pre deti, dôchodcov alebo všetkých občanov zároveň. Ide naozaj o veľmi modernú a častú formu združení, ktoré vám síce neprinesie zisk, ale určite vás neukráti o dobré meno a hlavne skvelé pocity po dobre vykonanej práci.

Zaujíma vás ale ako takýto spolok založiť čo najjednoduchšie? Nemusíte sa báť, že by išlo o príliš náročnú administratívu, veľa poplatkov a podobne. Ak má vaša vízia skutočne budúcnosť, založenie občianskeho združenia je pre vás len maličkosť, ktorá vám prinesie časom dobrý pocit a skvelé veci.

ako-si-zalozit-obcianske-zdruzenie-online-467x467

Cena založenia takéhoto združenia je 299 eur, pričom sú v tejto cene zahrnuté viaceré úkony. Napríklad ide o kompletnú organizáciu vášho občianskeho združenia, budete mať pridelené potrebné identifikačné číslo či zabezpečené všetky potrebné registrácie. Určite by ste mali vedieť aj to, že ako nezisková organizácia vám môžu byť venované dve percentá z dane, čo treba využiť. Aj administratívu spojenú s týmto úkonom máte zahrnuté v cene, čo je obrovskou výhodou.

Vy sami si zvolíte meno, sídlo či plány tohto združenia a mnoho ďalšieho. Všetko je iba vo vašich rukách, no my vám pomôžeme s kompletným vybavovaním.

obcianske-zdruzenie

Ak však chcete kúpiť už založené združenia, priplatíte si o niečo viac. Cena takéhoto predaja je asi 790 eur. Samozrejme, že je iba na vás, ktorý spôsob začatia občianskeho združenia si zvolíte vy. Všetko ponúka svoje výhody aj nevýhody, čiže je potrebné ich všetky zvážiť.

Neváhajte, a založte si aj vy občianske združenie!!!