Rozhodli ste sa podstúpiť prvý krok k tomu, aby ste zhodili niekoľko zbytočných kíl? Vôbec prvým krokom je mať odhodlanie začať, ale boj ešte len začína. A možno viete, že v nemálo prípadoch to nie je také ľahké, respektíve neprichádza požadovaný účinok i napriek dlhšie trvajúcej snahe. Dôvodom môže byť nasledovanie nesprávnych návodov alebo ich zlé pochopenie, možno vaše „podvádzanie“, ale príčinou môže byť i pomalší metabolizmus a vrodená výbava, kedy niekto jedáva takmer stále a všetko, no je tenký ako vlas, pričom vy sa stále obmedzujete a tých kíl máte i napriek tomu viac.

posilování

Existujú viaceré cesty, ako sa udržať čo najviac fit alebo v horšom prípade- ako sa vyhnúť prejavom obezity. Je možné, že v niektorých prípadoch nemusí byť diétna strava a pohyb dostačujúco uspokojivým riešením a v prípade, že tých kíl potrebujete zhodiť viac kvôli vyvarovaniu sa následkom obezity, v takom prípade existujú cesty, ktoré idú priamo k veci, respektíve priamo k jadru problému a pomôžu vám výraznejším a hlavne- efektívnejším smerom.

Popri nízkokalorickej diéte a pravidelnému cvičeniu vám pomôže sibutramine určený na reguláciu hmotnosti, ktorý sa odporúča užiť i v prípade ľudí trpiacich obezitou. Ako som už naznačil, zdravšia životospráva pravdepodobne bude nutnosťou (ale na tom nie je predsa nič zlého) a dodržiavaním zdravšieho životného štýlu v kombinácii s týmto spalovačom tukov by mali byť výsledky jasne viditeľné.

metr

Pri nasledovaní zdravšieho životného štýlu sa venujme predovšetkým pohybovej aktivite, aká by nás pobavila. Nie každého baví tráviť čas v posiľovni pod činkou, ale ciest je predsa veľmi veľa, napríklad taký pravidelný pohyb po prírode či bicyklovanie, beh,plávanie, kolektívny šport,… to sú overené a hlavne sympatické metódy. Ale takisto nie každý je „vonkajší typ“ a niekoho zasa môže baviť práve tá činka, každopádne je to iba na vás a vašich záľubách, nie je na tom nič drastické, ako sa možno zo začiatku môže zdať.

  • Nezabudnime dodržiavať aj pravidelný pitný režim a miesto sladkostí prísun čerstvého ovocia či zeleniny. A čo je hlavné- uchovajme si pevnú vôľu a dokážme sa s týmto novým štýlom zrovnať tak, aby sme z neho mali potešenie.