Hľadáte niekoho na upratovanie vašich kancelárií? Sami viete, aké je náročné nájsť kvalitnú firmu na upratovanie kancelárií, ešte k tomu aj za výhodnú cenu. Mnoho upratovacích firiem má síce veľmi nízke ceny za svoje služby, ale kvalita ich práce nie je chvályhodná. Na druhej strane sú firmy, ktoré si určujú obrovské ceny za svoje služby, ktoré si nemôže dovoliť každý. Ale predsa cena neurčuje kvalitu.

upratovanie kancelárií

Naše služby sú bezkonkurenčné, čo sa týka kvality a ceny. Spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste a robíme všetko pre to, aby sme splnili všetky vaše požiadavky. Môžete sa na nás pri všetkom spoľahnúť a dbáme na to, aby sme svoje slovo dodržali. Máme dlhoročné skúsenosti vo svojom obore a sme naozajstní profíci, keďže naši ľudia absolvujú rôzne školenia. Taktiež máme modernú technológiu, vďaka ktorej zvládneme prácu plniť bezchybne a rýchlo. Na našu firmu putujú samé dobré chvály, máme dobrú reputáciu u našich klientov. A naši zákazníci sa na nás často obracajú. Každopádne nemusíte sa báť, že by ste neboli spokojní s kvalitou našich služieb alebo by ste neboli stotožnení s cenami.

upratovanie kancelárií

ČO PONÚKAME?

Vaša kancelária bude žiariť. Naši skúsení a precízni zamestnanci sa o to postarajú. Dbáme skutočne na to, aby sme svoju prácu spravili bez jedinej chybičky. Čo teda konkrétne robíme? Vysávame priestory vašich kancelárií, zametáme a umývame podlahy, vynášame smeti a čistíme koše, utierame prach na stoloch a všade kde to je potrebné. Taktiež umývame spoločné priestory ako sú záchody a kúpeľňa. Rovnako nezabúdame aj na doplnenie toaletného papiera. Taktiež ak potrebujete vyčistiť koberce vo vašich kanceláriách, tak to nie je žiadny problém. Spravíme to ľavou zadnou! Rovnako v prípade potreby sa vieme dohodnúť aj na umytí okien.

Preto ak máte záujem o firmu, ktorá plní svoje sľuby a je skutočne prvotriedna, tak neváhajte a kontaktujte našu upratovaciu firmu GRANT. Skutočne neoľutujete! V prípade otázok nás môžete kontaktovať a zavolať nám alebo napísať mail. S radosťou vaše otázky zodpovedáme.