Osem až deväť takých tímov je momentálne v NFL, ktorí potrebujú quarterbacka a čo čert nechcel, práve toľko lepších QB bude dostupných na drafte alebo na trhu voľných hráčov.

stadiony

Kirk Cousins

Osud Kirka Cousinsa je známy, keďže Washington Redskins získal Alexa Smitha z Kansas City Chiefs, a tým je asi zrejmé, kto nastúpi na post jednotky v tíme. Hlavne, keď sa pozrieme na zmluvu Smitha, ktorá obsahuje gigantickú výplatu. Momentálne zo všetkých dostupných hráčov široko ďaleko je práve Cousins najvzácnejší. Mal dva veľmi vydarené sezóny, kde pekne zabojoval, hlavne pred dvoma rokmi, keď mal okolo seba celkom dobre vybudovaný tím. Momentálne má 29 rokov, čo je perfektný vek na quarterbacka a má v sebe ešte minimálne 5 – 6 rokov a určite môže očakávať ponuku na 25 miliónov dolárov za rok, možno aj viac. Hlavní záujemcovia by mohli byť Cleveland Browns, Denver Broncos, Minnesota Vikings, Jacksonville Jaguars, Arizona Cardinals, Miami Dolphins amožno aj Buffalo Bills. Pravdou je, že nie každý tím si ho však môže dovoliť. Cousins sa už k danej téme aj vyjadril, že by si rád zahral za Vikings, čím dal jasne najavo, že chce skôr vyhrávať a nie zarábať horibilné peniaze.

hráči fotbalu

S tými požiadavkami môžeme vylúčiť polovicu tímov, ktorí by radi videli Cousinsa vo svojej zostave, keďže naňho nemajú dostatok financií. Jets, Dolphins a Cardinals momentálne nemajú až také dobré tímy aby sa dokázali prebojovať do playoff. Browns si asi vyberie najlepšieho quarterbacka na drafte. Broncos by aj možno boli ochotní mu zaplatiť, no je otázne, či by sa tam rád išiel Cousins pozrieť, keďže generálny manažér, Elway, by od neho určite očakával hneď na začiatku výborné výsledky. Bills by skôr zvolili asi taktiku takú, že si sami vychovajú mladého quarterbacka. Takže rálne nám ostávajú dva tímy: Vikings a Jaguars. Uvidíme, ako sa rozhodnú tímy a kde si zahrá talentovaný quarterback, Kirk Cousins.