Dovolenka je niečo, na čo sa väčšina z nás priam neuveriteľne teší, nemáme pravdu? Je to niečo, čo nás skutočne baví. Plánujeme ju, nevieme sa jej dočkať, no napriek tomu sa z nej potom aj často tešíme domov. Pre mnohých ľudí je dovolenka príležitosť, kedy môžu tráviť čas so svojím partnerom konečne aspoň chvíľu osamote. Napriek tomu sa nám často stáva, že v podstate nevieme, čo by sme so svojím partnerom na dovolenke vôbec mali robiť. Niekto krúti hlavou nad tým, ako sa môžu dvaja ľudia nudiť na dovolenke, no pre aktívnych ľudí, ktorí musia byť stále v pohybe, je ležanie na pláži niečo nepredstaviteľné, no nie?
 mušle a písek
Aj páriky potrebujú zažiť niečo iné ako len hotelovú izbu, no nemáme pravdu? Spoločné aktivity sú niečo, čo vás určite nudiť nebude a je len na vás, ako sa k tomu postavíte. Sami veľmi dobre uvidíte, čo je pre vás dôležité a čo vás vlastne oboch baví. Nájdete si spoločnú aktivitu, tým si môžete byť istý. A nebojte sa, keď vyskúšate všetko možné, nudiť sa rozhodne nebudete. Najprv si pozrite, čo vám ponúka hotel. Možno sú to nejaké zájazdy či už poznávacie, alebo do prírody. Môžete ísť do mesta, môžete objavovať rôzne pláže, na ktoré sa bežní turisti nedostanú.
 retro brýle
Ak vás bádanie príliš neláka, môžete sa venovať športu. Choďte si každé ráno zabehať, plávajte spolu, skúste volejbal alebo choďte na tobogany. Nikdy neviete, pri čom sa budete skutočne veľmi baviť. Aktivít je na dovolenke skutočne veľmi veľké množstvo a nikdy neviete, v čom sa naozaj nájdete, no nie? Nebojte sa a nemajte obavy. Keď sa budete snažiť, vo všetkom sa nájdete. Ale nezabúdajte aj na to, že na dovolenku ste si prišli v prvom rade poriadne oddýchnuť. Tak vyskúšajte aj nejakú inú aktivitu, napríklad ochutnávanie miestnych špecialít, ku ktorým sa za iných okolností nedostanete. Prečo by ste nemohli tráviť čas aj takto?