Sila ohňa je nepredstaviteľná, človeku zároveň pomáha a vzápäti mu dokáže uškodiť. Nevieme správne rozpoznať túto hranicu a mnohokrát ju nedokážeme ovplyvniť. Preto sa musíme spoľahnúť na dokonalú ochranu pred ohňom, dymom a vysokou teplotou.

fire-298111_640

Ponuka protipožiarne dvere cena aj vrátane cenovej kalkulácie je vhodným riešením pre zabezpečenie spoľahlivého protipožiarneho systému v objektoch. Pri výbere protipožiarnych dverí si musíme uvedomiť, že podobne ako aj pri iných technických a stavebných realizáciach sú ceny závislé od komplexnosti riešenia.

Pre zákazníkov sú pripravené jednoduchšie protipožiarne dvere s odolnosťou E115 s nižšou cenou. Rovnako si viete vybrať z ponuky veľmi kvalitných oceľových dverí s parametrom odolnosti až E190 a dymotesnej úpravy. Toto takmer najkvalitnejšie riešenie je prirodzene vo vyššej cene, ale musíme si uvedomiť, že cena vždy vyjadruje vstupné materiály a ich kvalitu.

vault-door-2895387_640

Akustická odolnosť aj vrátane odolnosti voči vysokým teplotám je takisto v ponuke.

Aj preto je cenový interval rôzny, ale vždy je zachovaná kvalitná protipožiarna funkcia pomocou zabudovaných ohňovzdorných vložiek a certifikovaného protipožiarneho systému.

Povrchová úprava je v závislosti od účelu využitia rôzna a aj rozmery protipožiarnych dverí sa podľa toho menia.

V domácnosti obľubujeme dvere so sklenenými výplňami, aj toto riešenie je možné v protipožiarnom prevedení. Dvere budú trochu masívnejšie, ale ich odolnosť a všetky ostatné protipožiarne parametre budú splnené. Bezpečnostné sklo dvere vizuálne odľahčí a budú vyzerať mimoriadne elegantne.

Odborníci Vám radi pomôžu a odporúčajú vyplniť online dotazník s kontaktom, na základe ktorého sa zaháji korektná spolupráca a vypracuje sa predbežná cenová kalkulácia.

Výslednú cenu určuje použitý materiál – od dreva až po oceľ, rozmer dverí, požadované otváranie a požiadavky na atypické riešenia.

Profesionálny prístup, kvalitný výrobok a korektné podmienky Vás presvedčia o správnosti výberu.