Žiť vo vzťahu s niekým je krásne, ak sa vzájomne dopĺňate a rozumiete si v každej oblasti, máte spoločné záujmy a viete, čo toho druhého poteší alebo naopak, kedy má problém a potrebuje pomoc. A práve toto je častokrát podstata problému, že jeden z partnerov o svojom probléme nedokáže alebo nechce s tým druhým hovoriť, zveriť sa mu so svojim trápením. V takomto ovzduší ma však ten druhý tendenciu namýšľať si všeličo, od nevery až po ťažkú chorobu a to len preto, že sa nedokážu spolu dôverne porozprávať a všetko si objasniť.

Problém erektilnej disfunkcie musia riešiť obidvaja partneri, pretože sa to obidvoch aj dotýka. Sexuálny život musí fungovať na jednej aj na druhej strane, inak nastáva disharmónia a postupný rozpad vzťahu. V súčasnej dobe už táto disfunkcia nie je žiadny neriešiteľný hlavolam, existuje na to bezbolestné riešenie, treba sa však naň spoľahnúť a reálne ho aj vyskúšať.

modrá pilulka

Slabá alebo nedostatočná erekcia trápi v súčasnosti mnoho mužov, ale len malé percento z nich je ochotné si to aj priznať a začať s tým aj niečo robiť. Nie je to správna cesta predovšetkým s ohľadom na spoločný sexuálny život, ktorý tým značne trpí a v mnohých prípadoch vedie až k rozpadu vzťahu, a pritom zmeniť to je také jednoduché a na dosah ruky. Ani vek tu nehrá žiadnu úlohu, takže obavy nie sú namieste.

erekcia

Na trhu existujú mnohým známe takzvané „modré“ tabletky pre mužov, ktoré im s touto disfunkciou pomôžu, no nie sú jediné. V ponuke sú spedra aj nové účinné generiká iných originálnych liekov určené na tieto ťažkosti. Medzi také patrí napríklad Spedra, najnovší liek na trhu s účinnou látkou Avanafil. Spolu so Sidenafilom, ktorý je generikom Viagry, patria do skupiny liekov s označením ako PDE5. Sú to takzvané inhibítory fosfodiesterázy typu 5. Tieto lieky po užití účinkujú až potom, ako je súčasne vykonávaná sexuálna stimulácia.