Celosvetovo uznávaná spoločnosť na výrobu plastových nádob, prepraviek a manipulačných zariadení vám ponúka široký sortiment vysoko kvalitných výrobkov. Môžete sa spoľahnúť, že výrobky tejto spoločnosti majú dlhú trvácnosť a sú vyrábané len z prvotriedneho materiálu, ktorý spoločnosť odkupuje od overených a spoľahlivých dodávateľov. Táto spoločnosť je synonymom zaručenej kvality, garancie spokojnosti a zároveň sa môže bez problémov zaručiť za kvalitu svojich výrobkov, ktoré sú aj potvrdené niekoľkými medzinárodnými certifikátmi.

bedničky

Ako už bolo spomínané, táto spoločnosť sa špecializuje na výrobu plastových nádob a príslušenstva, pričom má pobočky po celom svete a najviac ich je v Európe, takže v prípade, že budete potrebovať poradiť, môžete skontaktovať ich zamestnancov telefonicky alebo navštíviť 1 z pobočiek, ktorých adresy nájdete na ich internetovej stránke. Na ich internetovej stránke nájdete široký sortiment ponúkaných produktov za bezkonkurenčné nízke ceny, pričom každý z týchto výrobkov má niekoľko svojich variácií, čo sa týka rozdielnych objemov, veľkostí, farebných prevedení či maximálnej nosnosti alebo hmotnosti.

bedničky

Produkty tieto spoločnosti sú vo všeobecnosti využiteľné azda v každom známom odvetví, keďže plastové manipulačné zariadenia vyrobené z odolného plastu sú potrebné v súčasnej dobe prakticky všade. Svoje uplatnenie našli v priemysloch ako je priemysel farmaceutický, priemysel chemický, priemysel kozmetický, priemysel potravinársky a taktiež sú nevyhnutnou pomôckou v poľnohospodárstve. Súčasťou ponúkaného sortimentu sú aj bedničky na ovocie, ktoré môžu využiť poľnohospodári, ale taktiež aj fyzické osoby pri skladovaní a preprave ovocia a zeleniny. Tieto bedničky sú špeciálne vyrábané tak aby dokázali odolať oderu, poškrabaniu a taktiež aby vydržali aj väčšiu hmotnosť ovocia, aby sa plast nepoškodil.