Ako začať s chudnutím? Začať musíte sami od seba. To je veľmi jednoduché a logické. Druhou otázkou je však to, kde vlastne treba začať. Určite pri vašich stravovacích návykoch. Pohyb je pri chudnutí síce potrebný, no bez vhodnej stravy to jednoducho nejde. Základom je jesť toľko, koľko naozaj potrebujete a ani o dekagram viac.

Tabuľka s výpočtom kalórií, diéta.jpg

Človek s váhou okolo šesťdesiatich kilogramov nepotrebuje za deň zjesť viac ako dve, maximálne tri percentá zo svojej váhy. V prepočte nám to vychádza na jeden a pol kilogramu jedla za deň. Máte pocit, že je to málo? To určite nie.

Druhou dôležitou vecou je i to, čo presne konzumujete. Kilogram mastného mäsa určite s vašou váhou zatočí viac, ako kilo šalátu a ovocia. Čo nám teda z toho vyplýva? Ak by ste za deň zjedli okolo dvoch kilogramov zeleniny, vášmu telu by to bohato stačilo. Neumreli by ste od hladu a v skutočnosti, by ste neboli ani hladný. Všetko je len vo vašej hlave. Človek mnohokrát je, pretože si na to zvykol.

Ak si ani za svet neviete poradiť s prejedaním, vyskúšajte tabletky, ktoré doslova obalamutia vašu hlavu. V skutočnosti nebudete hladní, nebudete musieť hladovať a zároveň nebudete trpieť pocitom hladu. Predaj Adipex od Spalovače tukov– lieku na spaľovanie tukov nie je viazaný na predpis. Preto ho môžete bez problémom užívať aj bez toho, aby ste sa museli dopredu radiť s lekárom. Účinné látky spôsobia to, že vaša hlava nebude „hladná“. Vďaka tomu omnoho ľahšie prekonáte nutkanie na neustále pojedanie jedla.

Miska s jahodami, meter, chudnutie, diéta.jpg

Dá sa to za mesiac?

Kombináciou pravidelného pohybu, správnej stravy a tabletiek na odbúranie pocitu hladu, môžete naozaj schudnúť za mesiac. Koľko presne, to záleží len na vás. Vo všeobecnosti platí pravidlo, že čím viac tuku na sebe máte, tým rýchlejšie je chudnutie v jeho začiatkoch. Pokiaľ potrebujete zhodiť len tri kilá, pripravte sa na to, že vaše telo bude bojovať o čosi viac.