Sex, to bola vždy kontroverzná, ale zároveň obľúbená téma. Hoci je pravda, že sex je atraktívny predovšetkým vtedy, ak sa aplikuje skôr prakticky, než teoreticky. Ale rozhodne ide o obľúbenú aktivitu väčšiny ľudí po celom svete a preto budia zvedavosť aj samotné slová a vety, ktoré odkazujú na túto tému.

Vedeli ste napríklad, že sex, ak sa pravidelne vykonáva, vplýva pozitívne na naše zdravie?

sexy žena v posteli

  • Znižuje napätie, stres, nervozitu,… je tak prevenciou pred vysokým krvným tlakom, srdcovo cievnymi problémami a v neposlednom rade nás drží nad vodou aj z hľadiska psychickej rovnováhy.
  • A asi ste už počuli aj o ďalšom benefite intímneho zblíženia- efektívne sa pri ňom pália kalórie.

Tých pozitív by sa na sexe dalo nájsť zrejme ešte viac, možno aj pár negatív. Prevládali by však práve tie pozitíva a aj človek sám na sebe cíti, že po danej aktivite sa cíti príjemne uvoľnene, viac mu to myslí a je celkovo v lepšej „pohode“. Niekedy ako by bolo práve odbúranie sexuálneho napätia tým najlepším liekom.

O to horšie to však majú tí, ktorí majú ten sexuálny život chudobnejší alebo takmer žiadni. Že sú momentálne alebo dlhodobo sami a začína im chýbať aj táto stránka ľudských radovánok.

sexy žena sedí

Potom im ale nič nebráni v tom, aby ich zaujala Erotická praktika Lesby show https://www.privatportal.sk/sex-ponuky/lesby-show, prípadne iná zo širokej ponuky erotických služieb, ktoré sú dnes online, sú diskrétne a poskytujú napríklad aj eskort a spolu s ním možnosť stretnúť sa so sexi spoločníčkou prakticky na akomkoľvek mieste. A ako bolo načrtnuté, záujemca si pokojne môže objednať napríklad lesbickú šou alebo napr. erotickú kúpeľ, masáž, či bozkávanie. Ak však obľubuje niečo tvrdšie, mnohé z inzerátov sľubujú aj sado maso, anál a podobne. No samozrejme nechýba ani tá klasika, každý z profilov sľubuje niečo iné.