Nikdy som nebola ten typ človeka, ktorý rieši všetko liekmi. Skôr som sa vždy snažila byť za tú prírodnú. Jednoducho byť niekým, kto sa orientuje na veci, ako je napríklad čínska tradičná medicína alebo jednoducho liečenie pomocou bylín a nechcela som určite riešiť žiadne antibiotiká, lieky a podobné veci. Na druhej strane som si však veľmi dobre uvedomovala, že raz za čas sú lieky naozaj potrebné. A keď nie lieky, tak aspoň niečo, čo nám proste pomôže. Preto som začala zvažovať alternatívu, keď som zistila, že som naozaj veľmi pribrala.

léky

Aj keď to pre mňa nebola žiadna tragédia mať pár kíl navyše, necítila som sa príliš dobre. Myslela som si, že by to proste šlo aj lepšie a práve preto som začala rozmýšľať, čo by bolo pre mňa skutočne vhodné. Nakoniec som prišla na to, že sa nejakým pomôckam proste nevyhnem. Phentermine sa ukázalo ako naozaj správna voľba. Prečo to tak bolo? Pretože som proste vedela, že raz to musí prísť a raz proste musím ukázať, že viem pracovať aj s liekmi, aj keď som tým nebola príliš nadšená. Išlo mi však hlavne o to, aby som sa konečne prestala prejedať.
Neverili by ste, koľko som toho dokázala zjesť na posedenie.

hmotnost

Sadla som si a bez všetkého som dokázala zjesť celú čokoládu alebo balík čipsov. Ani mi k tomu veľmi nebolo treba. Proste som mala neustále nutkanie niečo jesť, aj keď som vedela, že vôbec nie som hladná. Vedela som, že s tým musím niečo robiť a toto mi skutočne tú enormnú chuť do jedla zobralo. Preto si myslím, že by sme nemali odsudzovať všetky pomôcky, ktoré sú pre nás vhodné. Mali by sme sa zamerať na to, čo nám naozaj môže pomôcť. A aby toho nebolo málo, toto je fakt založené aj na prírodnej báze. Takže ja si myslím, že som ani nemala veľmi nad čím špekulovať. Bola som šťastná, že môžem urobiť niečo pre seba. A aj pre moje telo, čo je perfektné.