Vždy, keď mi niekto povedal, že by som mala schudnúť, cítila som sa naozaj hrozne. Ak mám povedať pravdu, tak čokoľvek, čo som robila, ma naozaj veľmi upozorňovalo na to, že mám dosť veľa „faldov“. Každý jeden pohyb, ktorý som urobila, to jednoducho ukazoval. Ale vedela som, že kým sa ja sama nerozhodnem, že s tým niečo urobím, nikdy sa to jednoducho nezmení. Vedela som, že presne toto je niečo, s čím by som chcela pracovať. Viem, že by som naozaj mohla urobiť čokoľvek preto, aby sa to zmenilo. Ale som šťastná, že som sa nakoniec rozhodla, že to urobím.

svaly

Keď človek urobí životné rozhodnutie, akosi sa ľady začnú jednoducho lámať v tom správnom smere. Ani by som si nikdy nepomyslela, že sa mi stane niečo takéto, ale opak je pravdou a ja som naozaj pochopila, že môžem urobiť čokoľvek a bude to naozaj neuveriteľné. Začala som cvičiť, začala som sa lepšie stravovať, ale akosi ma stále nevedel prejsť ten hrozný hlad, ktorý som v sebe mala. Dokonca som sa budila aj v noci a mala som nervy, pretože som bola fakticky priam neustále hladná. Ale čo som mala robiť? Niečo sa vo mne proste muselo pohnúť a vedela som, že to nejakým spôsobom pôjde.

posilování

Apidex bolo niečo, čo ma naozaj zachránilo od trápenia, ktoré som mala v noci. Zrazu som už nepociťovala žiadny hlad, a to bolo niečo, čo ma držalo nad vodou. Pretože nech sa deje čokoľvek, musíme si byť na istom v tom, čo je okolo nás. Ale toto je niečo, čo rada nazývam zázrakom pre tých, ktorí chcú schudnúť. Je mi jasné, že nech sa deje čokoľvek, môžem byť vďačná za to, že je toto všetko okolo nás a že sa môžeme naozaj postaviť za to, čo sa deje s naším telom. Takže môžeme byť radi za to, akí sme a aké vymoženosti v dnešnej dobe máme. Ako inak by som zabránila tomu, aby som večer vyžierala chladničku? Asi by to inak veľmi veľký význam teda určite nemalo.