Vždy som bola zástanca zdravých a prírodných vecí. Proste som vždy mala pocit, že je okolo nás až príliš veľa chémie na to, aby som ju ešte podporovala tým, že sa budem napchávať liekmi a kadejakými inými vecami, ktoré len zbytočne zaťažujú môj organizmus. Bolo mi však jasné, že nech sa deje čokoľvek, raz za čas budem možno potrebovať aj nejaký liek. Napríklad vtedy, keď budem chcieť vyzdravieť a budem vedieť, že už je to teda na antibiotiká.

brokolice

To však aj tak neznamená, že sa s tým stotožňujem a že chcem, aby všetko bolo presne tak, ako má byť a teda prirodzene. Keď som začala na sebe pozorovať, že mám problémy so svojou váhou, vedela som, že sa teraz musím do niečoho naozaj obuť, aby to bolo všetko perfektné. Na druhej strane si človek občas uvedomí aj to, že nie vždy stačí, keď sa človek zdravo stravuje a cvičí. Niekedy tomu môžeme aj pomôcť. A ja som sa preto rozhodla, že vyskúšam bylinky na chudnutie. Človek by si pomyslel, že je to nejaký blud, ale keď už približne viete, čo a ako, je jasné, že nech sa deje čokoľvek, môžete sa s tým poriadne vysporiadať.

jablko

Mne to teda odporúčala kamarátka, pretože taktiež potrebovala nejakým spôsobom povzbudiť, aby v jej organizme všetko fungovalo tak, ako to fungovať má. A práve preto som sa rozhodla, že sa na to podujmem aj ja a urobím všetko preto, aby veci išli a aby sa na to dalo aj pozerať. Ako, teda na mňa. Je fajn, keď viete, že všetko okolo vás má svoj význam, a preto aj zhadzovanie váhy môže byť niečím, čo bude pre vás skutočne výnimočné. Nebojte sa však toho, čo je okolo vás. Verte, že to dokážete, pretože či chcete, alebo nie, inak to proste nejde. A ja som sa rozhodla, že zhodím svoje kilá takto. Verím, že mi to naozaj vyjde. A teším sa, až budem môcť všetkým povedať svoj príbeh. Zhadzovať sa dá aj bez liekov, ktoré nám narušujú organizmus, no nie?