Nikdy sa nespoliehajte na to, že budú veci v pohode. A hoci je to pre vás možno veľmi smiešne a možno by ste rpedtým nikdy nepovedali, čo všetko vás dokáže posunúť do štádia, o ktorom sa vám predtým ani nesnívalo, musíte si uvedomiť jednu dôležitú vec. Niekedy sa proste musíte nad všetkým, čo robíte pozastaviť a byť si istý tým, že nech robíte čokoľvek, nech sa snažíte poriadne sa zamyslieť nad tým, prečo je chudnutie pre vás to najlepšie. Niekedy sa proste musíte len zastaviť a uveodmiť si, že vaše telo vie samo veľmi dobre, čo potrebuje a práve tak sa bude aj chovať. Jasné, že mu v tom musíte proste pomôcť.

břicho

Keďže chudnutie nie je jednoduché a je to vec, ktorú vidí každý úplne inak, tak by ste sa na ňu mali aj pozerať a tak by ste to mali určite aj brať. Pretože človek si povie, že je to ľahké, ale v konečnom dôsledku to vôbec ľahké nie je, pretože nech sa bude diať čokoľvek, všetko bude napriek tomu veľmi komplikované, keď sa budete snažiť to niekam posunúť. Pretože vy sa môžete orientovať na rady rôznych ľudí, ale nakoniec aj tak prídete na to, že vaše telo si robí, čo len chce.

bříško

To je veľmi často príčina toho, prečo niektoré veci proste nefungujú a ani fungovať nebudú pretože to proste inak nejde. Mali by ste sa zamyslieť, mali by ste urobiť všetko presne tak, ako chcete a nech sa deje čokoľvek, nakoniec to pre vás bude aj tak jednoznačne tak, ako to chcete vidieť vy sami a ako to bude pre vás naozaj super. Asi je to smiešne, ale napriek všetkému to bude lepšie, než by ste si kedy mysleli. No musíte sa proste pozrieť hlavne na to, aby ste si dobre rozmysleli to, čo vášmu telu robí a čo mu naopak nerobí dobre. Keď potrebujete nejaký spaľovač tukov, je to viac, než len jasné. Ale je to na vás. Niekomu počas chudnutia nepomáha ani to, je to bohužiaľ tak.