Mali ste náročný deň? Čo tak si dopriať horúci kúpeľ s bublinkami, na osvieženie nejaké unikátne vínko. Zapnite si tiež hudbu, ktorá vás bude sprevádzať naozajstným zážitkom. Nezabudnite si však pripraviť hebký uterák do ktorého sa zaviniete, keď budete po absolvovaní vášho kúpeľného oddychu.
Čo vieme o uterákoch?
Ako vieme uterák nám slúži na to, aby sme osušili svoje telo po kúpeli. Taktiež si ním môžeme vysušiť vlasy, ak zrovna po ruke nemáme fén. Uterák je naozaj skvelá vec, pretože do seba nasaje vodu, ktorá nám po kúpeli ostane na našom umytom a voňavom tele.Poukladané uteráky.jpg
Rôzneho druhu a rôznej dĺžky
Áno, je to tak. Uteráky sú naozaj rôzneho druhu a rôznej dĺžky. Napríklad taký malý uteráčik nám postačí na to, aby sme si ním mohli utrieť tvár, keď sa zrovna chystáme odísť do práce na rannú zmenu. Stredný uterák postačí na to aby sa utreli naše malé ratolesti, ktoré sú ešte malé a nepotrebujú zrovna uterák, ktorý je väčší a ten práve patrí nám.
Ide o to z čoho je vyrobený
Áno, presne o to ide. Aby uteráky plnili svoju funkciu, potrebujú byť vyrobené z takého materiálu, aby vedeli nasiaknuť vodu. Nesmú byť vyrobené len tak  z nejakého šmykľavého materiálu, pretože to by tiež neplnilo svoju funkciu. Najlepšie je, ak uterák tvorí nejaké to menšie percento polyesteru a značné percento bavlny.Uterák v kúpeľni.jpg
Pestré farby
Uteráky môžu mať rôzne farby, motívy. Ružové a viac také pestrejšie farby určite patria ženám, babám, dievčatám. Pre pánov skôr tmavšie farby ako sú modrá, zelená, hnedá. Taktiež môžeme nájsť v obchodoch uteráky s 3D potlačou, ktoré sú naozaj krásne a na výber je ich množstvo od A až po Z.
Osušky a Župany
V podstate máme ešte k výberu ako sa osušiťešte dve alternatívy a tie súpráve vyhradenéosuškám, ktorébývajúv nadrozmerných rozmerov. Župany súskôr typ takého osušenia, kde po utretíuterákom alebo osuškou siahnete zrovna na župan, keďsa zrovna obliekaťešte nechystáte, pretože ste si oblečenie zabudli pripraviťpred kúpeľom.