Stretli ste sa s pojmom sex zafo? Niekto možno teoreticky, iný aj reálne. Jednoducho ide doslova o sex za finančnú odmenu. A áno, táto možnosť je pomerne často využívaná.
Konkrétnejšie sa takéto ponuky môžu naskytnúť z hľadiska prostitútok, v nočných kluboch, ale takisto môže ísť o intímne potešenie v súkromných privátoch, čo poskytuje aj sex privat martin. V prípade sex zafo tak môže ísť o profesionálku, ale rovnako tak aj o amatérku, kedy však každá z týchto možností má svoje špecifické čaro. A najmä pre tých, čo k takémuto druhu zábavy nemajú väčšie námietky.Prekrížené nohy
Prečo sa však táto možnosť (plateného sexu) teší relatívne nemalej popularite?
Jedným z dôvodov je fakt, že zväčša ide o nezáväzný zážitok, od ktorého sa očakáva to jediné. Vyplnenie erotických fantázií a táto požiadavka môže byť naplnená takmer okamžite. A práve tým, že sa za tieto intímne chvíle žiada poplatok, samo o sebe naznačuje, že tieto chvíle by mali byť kvalitným dobrodružstvom, nielen ostýchavým trapasom.
Najmä ak vravíme o spoločníčkach s escortom alebo o overených sex-workerkách, rovnako sa očakáva prístup na úrovni a napríklad fakt, že si dané chvíle budú užívať (alebo to aspoň budú predstierať). To je rozdiel oproti situácii, kedy by ste oslovili nejakú lacnú prostitútku a táto by pri sexe mohla pôsobiť viditeľne znudene alebo bez záujmu. Takisto by vám mohla dávať najavo, že čas sú peniaze. Žena, aziatkaProfesionálky sa naopak snažia túto „schôdzku“ spríjemniť a to už i len príjemnejším vystupovaním a v mnohých prípadoch tiež atraktívnejším zovňajškom. A v neposlednom rade dokáže byť o level kvalitnejší aj samotný sex. Niekedy dokonca nemusí mať ďaleko od toho, čo vidíme v profesionálnom porne.
Teda aj služby v danom obore sa môžu líšiť z kvalitatívneho i profesionálneho hľadiska a nie vždy je správne, ak ich hodíme všetky do jedného vreca.