Maurícius
Maurícius je nájdený raj. Má ohromujúce more, krásne pláže a tony súkromia len pre vás. Ideálne miesto na trávenie pokojnej, exotickej dovolenky. Nie je úplne najjednoduchšie dostať sa na toto čarovné miesto, čo môže byť dôvod, prečo ešte nie je preplnené turistami. Ak máte záujem vyhnúť sa davu a túžite relaxovať, Maurícius je pre vás to pravé.

mauricius

Slovinsko
Možno najkrásnejšou krajinou na našom zozname je Slovinsko so sídlom v strednej Európe. Pozrite sa do hlavného mesta Ľubľany a prejdite sa po jeho uliciach – centrum mesta vám pripomenie Európu na prelome 20. storočia. Je to nedotknuté, tiché a krásne miesto na poznávanie miestnej kultúry.

Grónsko
Áno, nemusí to byť oficiálne krajina, pretože je to súčasť Dánska, ale Grónsko je príliš veľké miesto na to, aby sme nezaradili do nášho zoznamu.
Zatiaľ čo sa turistov priťahujú prírodné krásy a scenérie, ktoré sa nachádzajú na Islande, Grónsko má rovnako úžasné prírodné okolie. Ľadovce, voľne žijúce zvieratá, pozorovanie vtáctva, kempingy, rustikálne ubytovanie – Grónsko dokáže byť svojou ponukou snom mnohých cestovateľov.

gronkso

Botswana
Domov pre niektoré z najväčších zvierat v Afrike, Botswana je úžasné miesto pre safari dovolenku. Napriek tomu turisti ešte stále uprednostňujú navštíviť Južnú Afriku nad susednou Botswanou, takže je čas, aby ste využili výhodu pred tým, než sa Botswana stane rovnako populárnou krajinou turistov.
Rieka Chobe je nabitá slonmi a levmi v obrovských množstvách a môžete sa vybrať na suchozemské a vodné safari, aby ste mohli vidieť zvieratá z rôznych uhlov pohľadu.

Kolumbia
Kolumbia má veľa čo ponúknuť. Od pláží v Santa Marta a Rosario Islands až po históriu Cartagena a Bogota. Existujú úžasné miesta, ako sú soľná katedrála, Monseratte a námestie Bolivar, ktoré určite budú v najbližších desaťročiach plné návštevníkov. Vychutnajte si jedlo, nápoje, tanec a kultúru, ktorá robí z Kolumbie úžasné miesto na návštevu.