Aj keď som zo seba nikdy nemala pocit, že som tučná, bolo mi jasné, že všetko okolo mňa ma nejakým spôsobom ovplyvňuje a dáva mi pocit, že môžem urobiť všetko presne tak, ako to naozaj ide. Ak sú niektoré veci dôležité, musíme myslieť na to, čo s nimi môžeme reálne urobiť a ako sa môžeme od všetkého oslobodiť. A to je pre niektorých z nás naozaj, ale naozaj veľmi ťažké. Pretože nech sa deje čokoľvek, veci vždy nejdú tak, ako si ich naplánujeme, aj keby sme veľmi chceli. Nech sú veci akékoľvek, nakoniec to bude presne také, ako ste to chceli vy sami, len na tom musíte pracovať.

voda s citronem

Preto je každému jasné, že aj keď som si nepripadala tučná, potrebovala som detox. To som zo seba jednoducho cítila a vedela som, že je to naozaj veľmi dôležité, aby mi bolo lepšie a aby som sa cítila naozaj a skutočne dobre. Hľadala som na internete, čo je na taký ten poriadny detox najvhodnejšie a prišla som na to, že najlepšia je kava na chudnutie, ktorá jednoducho funguje na úplne rovnakom princípe. Je to fajn, pretože nech sa deje čokoľvek, môžete sa spoľahnúť na to, že z toho nepriberiete a zároveň si budete na istom, ako funguje vaše telo.

šťáva

Čo sa týka vášho tela, malo by to byť to najlepšie, čo sa vám môže stať. Vaše telo je základ všetkého, je jasné, že nech sa deje čokoľvek, nakoniec to musíte byť práve vy, kto sa oň bude starať. Preto ma trochu rozčuľovalo, keď sa na mňa pozerali ľudia divne len preto, lebo som sa rozhodla, že niečo urobím s mojím detoxom. Išlo mi predsa o niečo úplne iné a nie o to, aby som bola štíhlejšia. Len som potrebovala detox, potrebovala som niečo, vďaka čomu mi bude lepšie. Preto je fajn, že som sa takto rozhodla. Takže je viac, než len jasné, o čo naozaj ide a na čom by ste mali všetko okolo vás postaviť. Ale nakoniec to bude len a len na vás, ako sa rozhodnete.