Rozhodla som sa, že budem chudnúť. A nie od zajtra, ako som si to vravela už od januára minulého roku. Začnem práve od tejto chvíle a nebudem to odkladať na zajtra a robiť veci, ktoré môjmu telu len a len škodia. Rozhodla som sa, že už nebudem na neurčito odkladať nič, pretože presne to je asi to najhoršie, čo sa kedy môže s vami stať. Verte tomu, že s tým môžete pracovať a že môžete urobiť naozaj veľmi veľa vecí preto, aby bolo všetko krajšie a lepšie a ešte viac, no je to vlastne len o tom, čo reálne urobíte pre seba. A ja som sa rozhodla správne, že budem robiť všetko preto, aby som bola konečne so sebou spokojná.

strava

Oddelená strava, cvičenie, ale to nie je všetko. Jednoducho som bola rozhodnutá, že budem robiť všetko a že aj skúsim všetko, aby som bola spokojná so svojím telom. Ono je ľahké si povedať, aby ste milovali svoje telo, keď dobre vyzeráte. Ale keď sa začne diať niečo iné a vy začnete priberať, tak vám bude asi viac, než len jasné, že sa skôr neznášate za to, ako vyzeráte, ako milujete pre to, aká ste. Ženy to majú v tomto proste naozaj oveľa, ale oveľa ťažšie.

jídelníček

Keď sa na to reálne pozriete a zameriate sa v prvom rade na veci, ktoré vás budú baviť a s ktorými proste budete stotožnený, tak aj tie kilá pôjdu dole veľmi rýchlo a budete si na istom, že aj keď sa vám niečo práve teraz v tejto chvíli nedarí, nakoniec to môže byť celé úplne, ale úplne inak. Pre mňa bolo dobré, aby som urobila maximum. A pre moje telo, môjho ducha a všetkých ostatných ľudí, ktorí ma obklopovali, tiež. Pretože keďže som bola nespokojná, bola som aj poriadne, ale naozaj poriadne protivná žena. Ako každý, kto je so sebou nespokojný, tak aj ja som si to proste musela na niekom vybiť a urobila som to nielen na sebe, ale aj na druhých, takže som sa musela zamyslieť, čo ďalej a vymyslela som to.