Navštívili ste už Tantra erotic massage centrum v Bratislave na Ventúrskej? Že nie? Radi vás presvedčíme o tom, aby ste hneď teraz otvorili ich rezervačný systém a zarezervovali si svoj prvý termín práve teraz. Určite neodídete sklamaní. Práve naopak. Chceme, aby ste z erotic massage centra odchádzali plní novoobjavených zážitkov a ľahkí ako pierko. Zbavení všetkých blokov, stresov a starostí. A hlavne ako sebavedomý muž, ktorý je so svojou mužnosťou spokojný a vie, ako s ňou pracovať.

Zena

Poďme sa pozrieť na to, aké procedúry vás pri tantra erotic massage čakajú. Ako začiatočníci smerujte svoju pozornosť na klasickú erotic massage. Masérka vás trpezlivo prevedie celým procesom. Vysvetlí vám, čo máte robiť alebo sa jej len jednoducho oddáte a bez slov si vychutnáte masáž. V podstate to ani nie je nič zložité. Masérka je tá, ktorá energiu dáva – vy sa ňou necháte masírovať. Prejde celé vaše telo, od hlavy, cez krk, chrbát, nohy a nakoniec aj intímne partie. Zaktivizuje všetky erotogénne zóny príjemnými dotykmi a rozličnými stimulmi. Všetky zmysly si nájdu svoje potešenie. Až tak, že tantra erotic masáže budete mať chuť vyskúšať znova a znova. A aj môžete. Erotic massage postupov je nekonečne veľa. Ako skúsenejší klient je pre vás v ponuke aj body to body masáž, kedy budete masírovaní celým masérkiným telom.

Zeny

Pri ďalšej návšteve môžete ísť ešte o level vyššie a staviť na Tantra rain mutual erotic massage, ktorá zahŕňa aj spoločné sprchovanie. V Bratislava tantra centre vás čakajú procedúry pre pánov, ktorí sa chcú do masáže sami zapojiť. A aj pre tých, ktorí sa neboja experimentovať. Ak pri tantre radi vyskúšate nevšedné postupy, masérka určite nebude namietať. Okrem sexu je všetko povolené. Tantra erotic massage vás okrem iného naučí sebakontrole, ako ovládať svoje telo, pudy a taktiež vyvrcholenie. Všetky dôležité veci, ktoré využijete aj v osobnom živote.