Väčšinou sa chudnutie týka žien, ale stále to neznamená, že nie je dobré zamerať sa na to, že veci, ktoré vás obklopujú, neovplyvňujú aj chlapov. Predsa len, chlapi sú naozaj dôležití a naozaj by ste sa mali pozrieť na to, čo chcú a na to, ako je možné, že napriek tomu, že sa stávajú veci, ktoré nás ovplyvňujú, znamená to v prvom rade to, že aj keď sa vám to nezdá, nakoniec to budú predsa len veci, ktoré sú pre vás naozaj veľmi dôležité a na ktorých by ste mali chcieť pracovať aj vtedy, keď si myslíte, že to nie je nič, na čom by ste mali pracovať.
váha s jablkem a metrem
Aj keď existuje množstvo vecí, ktoré sú pre vás dôležité, verte tomu, že aj chlapi často bojujú so svojou postavou a s tým, ako vyzerajú a ako pôsobia na ľudí. Je jasné, že nakoniec sú to proste maličkosti, ktoré robia dobre vám, ktoré robia dobre im. Ale aj chlapi potrebujú občas schudnúť a cítiť sa lepšie už len vďaka tomu, že by ste chceli urobiť všetko preto, že veci sú jednoducho krásne také, aké sú už len preto, že sa snažíte urobiť všetko preto, aby to tak bolo.
itamar kazir

Niekedy sa proste musíte rozhodnúť urobiť všetko preto, aby ste sa jednoducho zamerali na to, že veci, ktoré sú pre vás naozaj veľmi dôležité, musíte začať aj využívať. A keď ide o chudnutie, je jasné, že musíte urobiť všetko preto, aby boli veci krásne a aby boli veci presne v takom duchu, v akom chcete. A keď ide o chudnutie, mohli by ste urobiť maximum preto, aby ste boli so sebou spokojný. A keď chcete vaše chudnutie dotiahnuť do úplnej dokonalosti, možno by ste mali použiť sibutramin. Ak ste o tom nepočuli, mali by ste, pretože verte tomu, že to pre vás bude naozaj úžasná skúsenosť, vďaka ktorej budú veci skutočne perfektné už len preto, že proste sú. Kedykoľvek chcete, aby boli veci dokonalé, máte to mať. Stačí len naozaj veľmi málo, aby to tak bolo aj v skutočnom živote. Len musíte proste chcieť.