Moderný človek už nechodí spať hneď ako zapadne slnko, pracujeme či sa zabávame dlho potom ako sa stratí denné svetlo, a preto sme nútení spoľahnúť sa na umelé osvetľovacie telesá, ktoré nám posvietia práve tam, kde to potrebujeme alebo chceme. LED svetelné zdroje sú výbornou voľbou z mnohých hľadísk. Ani sme sa nenazdali a klasické halogénové osvetlenie sme už vymenili za moderné, LED technológiou vyrobené svietidlá. Na internete je ich široká ponuka v mnohých typoch a druhoch, farebných odtieňoch a dizajnových prevedeniach. Jedným z nich je systém DUAL-WHITE, ktorý je jedinečný spomedzi LED typov. Na výber máme v teplej, studenej či neutrálnej bielej farbe, tento systém umožňuje zvoliť si plynulý prechod od jedného farebného odtieňa k druhému, všetko podľa momentálnej nálady či potrebnej atmosféry. Okrem toho nám dáva možnosť aj funkcie stmievania už od 1% až po 100% svietivosti.

elektrina-odstavka

LED osvetlenie DUAL WHITE https://www.ledprodukt.sk/content/43-led-osvetlenie-dual-white poskytuje možnosti širokého sortimentu produktov a vzájomných kombinácií, takže uspokojí nároky všetkých zákazníkov. Z produktov žiaroviek sú k dispozícii najčastejšie používané závity E27, E14 a GU10, potom sú to LED panely v okrúhlom či štvorcovom tvare a s výkonom 12W a nakoniec obľúbené LED pásiky s čipmi SMD3528 a s množstvom 120 čipov na meter, ktoré majú ochranu IP20, určené do interiéru alebo IP65, ktorý je odolný vode.

led-2953656_640

Na ovládanie LED –svetiel sa používa najmodernejší ovládač RF6 s možnosťou ovládania až 4 okruhov naraz, nezávisle alebo spolu a na každý okruh sa dá napojiť nekonečne veľa panelov, pásikov alebo žiaroviek. Ovládanie je možné aj cez stenu a dosahuje vzdialenosť až do 30 metrov, pretože prijímače pracujú na frekvencii 2,4GHz a umožňujú dokonalo plynulé stmievanie a tiež jednoduché ovládanie. Spomínaný LED DUAL-WHITE systém je kompatibilný s ovládačom LDPT-WIFI. Je zrejmé, že pokrok nezastal ani v napredovaní osvetľovacej techniky a prináša nám stále nové systémy a produkty s pokrokovou technológiou.