Trh s výrobou a realizáciami hliníkových a sklenených konštrukcií je pomerne široký, v rámci týchto segmentov sa prezentujú aj slovenské spoločnosti a k nim patrí aj LM-MONT. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2008 a ide o modernú a dynamickú spoločnosť. Zaoberá sa výrobou a realizáciou sklenených a hliníkových konštrukcií.

steklena-drsna-notranja-vrata-4-800x1016-310x310

Realizácie firma LM-MONT v sebe spájajú moderné, inovatívne riešenia s najmodernejšími a kvalitnými materiálmi, ktoré ponúkajú svojim zákazníkom, ale aj architektom a projektantom. Spoločnosť venuje pozornosť neustálej inovácii výrobných procesov a vďaka rokmi získanej praxe a najnovším technológiám, používaným pri zostavovaní konštrukčných systémov, sa dostali na vysokú kvalitatívnu úroveň. Zamestnávajú šikovných a vysokoodborných pracovníkov, technikov či projektantov, ktorí sú schopní zabezpečiť kompletný servis zahŕňajúci poradenstvo, vypracovanie projektovej dokumentácie a, samozrejme, realizáciu diela.

Spoločnosť dodáva hliníkové a sklenené konštrukcie na množstvo stavieb, vybavuje ich oknami, dvermi, stenami či obaľuje do celých hliníkových fasád, ktoré sú v súčasnosti veľmi trendy. Ich práca sa vyznačuje kvalitou, čo naznačuje aj používanie TGLC02 WC SC Lmmont.sk dnes mimoriadne populárneho hliníka a skla a ich vzájomných kombinácií. Dokážu tak vyrobiť veľmi originálne a dizajnovo zaujímavé konštrukcie, ktoré sú kvalitné, nadčasové a s dlhou životnosťou.

dvere, klučka

Dvere či presklené steny, ktorých súčasťou sú tiež dvere, sa stali vyhľadávané nielen v bytoch, ale aj v komerčných a obchodných priestoroch či administratíve, pretože umožňujú priestor uzatvoriť, ale zároveň ho úplne neizolujú, pretože priehľadnosť skla dovoľuje svetlu prúdiť do miestnosti, dokonca ich opticky zväčšuje. Hliníkové a sklenené konštrukcie si ku kompletizácii celého diela vyžadujú aj množstvo príslušenstva, bez ktorého by mnohé nefungovali. Dvere otváravé alebo posuvné si vyžadujú zámok na ich uzamykanie a jeho súčasťou je aj výrobok s označením TGLCO2 WC SC. Ide o cylindrickú vložku do zámku s motýlikom (WC), typ C, s vonkajším otváraním, pre montáž zámkov Erice Line na sklenené panely s hrúbkou skla 8mm, s povrchovou úpravou kartáčovaného nikla.