Sklo je luxusný interiérový prvok a jeho využitie v podobe posuvne sklenene dvere vytvára v priestore presvetlenie, väčšiu využiteľnú plochu a moderný interiérový dizajn.

Celosklená plocha nevytvára robustný dojem, naopak prepúšťa a správne láme svetlo a tým vytvára v interiéri pocit vzdušnosti, ľahkosti a navodzuje pocit elegancie.

Technológie použité na výrobu posuvných sklenených dverí sú patentované, čo v praxi znamená, že prešli dokonalým testovaním voči rozbitiu a spĺňajú prísne požiadavky kladené na ich bezpečnosť. Len tak sa nerozbijú, to sa nemusíte obávať a s ľahkosťou ich môžete inštalovať aj do objektov, kde sa pohybujú malé deti.

bedroom-670249_640-1

Súčasťou patentov je aj ich bezpečné osadenie do púzdra s posuvnými mechanizmami alebo ich inštalácia od stropu až po podlahu do špeciálnych posuvných systémov.

Vyznačujú sa dokonalým otváraním a zatváraním s presným a tichým dojazdom, ktorý zdokonaľuje dojazdová pružná podložka, takže dvere budú vždy zatvorené a poskytnú Vám dostatočnú intimitu.

Výberom skla rozhodnete o dizajne a charaktere celého objektu, samozrejme, že aj rozmery celosklenených posuvných dverí zohrávajú svoju úlohu.

rooms-3941455_640

Vyberať si môžete z množstva ponúk, veľkostí a prevedení posuvných sklenených dverí, voľba skla môže byť matná, číra, priesvitná, s motívmi, fóliami Vyberať si môžete z množstva ponúk, veľkostí a prevedení posuvných sklenených dverí, voľba skla je na Vás, v ponuke je matná, číra, mliečna, s motívmi alebo aj sklo s návrhom Vašej vlastnej potlače.

Využitie posuvných sklenených dverí je tak rozsiahle, že sa s nimi stretávame prakticky denne v halách, v nákupných centrách, v zdravotníckych zariadeniach, v administratívnych priestoroch a rovnako aj v domácnosti, kde sú skutočne veľkými pomocníkmi, čo sa týka priestoru.

Vyskúšajte aj Vy bez rámový posuvný systém sklenených dverí a spoznajte rozdiel medzi klasickými dverami a modernými posuvnými sklenenými dverami.