Počas chudnutia existuje niekoľko nepísaných pravidiel, ktoré by ste mali za každú cenu dodržiavať. Je jasné, že niektoré sú celkom komplikované a na niektoré sa proste musíte psychicky pripraviť. Ale keď ide o klasiku, je jasné, že to nemá až taký veľký význam, ako by ste si možno predstavovali. Niečo proste musíte obetovať, aby vám bolo dobre. A keď viete, čo by to malo byť, je jasné aj to, že to pre vás bude to najlepšie, čo ste si kedy mysleli. Mali by ste na to proste pamätať pri každej príležitosti, ktorú máte a byť s tým viac, než len stotožnený.

obložená mísa

Urobte to, čo je prirodzené vášmu telu
Vaše telo si vie samo od seba povedať, čo je preň dobré a čo je preň aj vhodné. Nemusíte byť človek, čo robí všetko len preto, aby boli veci super, ale môžete robiť všetko naplno. Môžete sa tešiť, že je niečo okolo vás, môžete sa tešiť, že má niečo zmysel a mali by ste sa tešiť aj z toho, že sami veľmi dobre vidíte, ako veľmi a do akej miery vás veci okolo ovplyvňujú. Čo sa týka chudnutia, je jasné, že každé telo reaguje inak, každé je iné a nech by sa dialo čokoľvek, mali by ste sa na to jednoducho zamerať. No keď sa na to pozriete skutočne reálne a budete sa snažiť urobiť všetko tak, aby boli veci v poriadku, zabudnete na to, prečo ste to vlastne robili. A to bude potom dosť smutné.

  1. Majte toľko pohybu, koľko to len ide.
  2. Jedzte rozumne.

běh

To sú dve základné pravidlá, od ktorých sa musíte odraziť a všetko ostatné je len doplnok, ktorý vám môže pomôcť. Jedným z takých je aj apidex, ktorý vám môže pomôcť zabrániť prejedaniu a tomu, aby boli veci nesprávne rozmiestnené. Keď nemáte dobrý deň a chcete si ho nejako vylepšiť, je jasné, že máte chuť na niečo nezdravé. Ale tomu by ste sa mali snažiť čo najviac zabrániť. Je to naozaj dôležité a keď sa na to pozriete takto, pochopíte aj to, prečo to tak vlastne je.